X
تبلیغات
زولا
 
الهی... گاهی... نگاهی
"ای پیامبر! همانا ما نگاه منتظرت را به آسمان می‌بینیم..." (بقره-144)
چهارشنبه 20 مرداد‌ماه سال 1389 :: 15:23 ::  نویسنده : امین

خداجون! من دیگه خسته شدم از این شهر شلوغ رنگارنگ که رنگی از تو نداره... خسته شدم از این همه هیاهو برای هیچ... خسته شدم از این همه دویدن‌های شب و روز... خسته شدم از این روزمرگی یکنواخت؛ روزمرگی که چه عرض کنم، روز- مرگی! خسته شدم از... ببخشید، چی فرمودید؟ این دعوت‌نامه رو بگیرم؟ حالا چی هست...؟ الآن بازش کنم؟

«بدین وسیله از شما بنده گنهکار دعوت می‌شود در مهمانی باشکوه رمضان که از مورخه پنج‌شنبه 21 مرداد به مدت یک ماه به صرف معنویات برگزار خواهد شد، شرکت فرمائید.ضمناً وسیله ایاب و نه ذهاب «از آنچه بودید» به «آنچه باید باشید» در تمام طول شبانه‌روز برقرار است.

همیشه چشم به راه شما بودیم...

پروردگار مهربانت»

****

یادش بخیر... پارسال توفیق داشتم که اولین روز ماه مبارک(به وقت عربستان!) رو در مسجدالحرام باشم... شنیدیم که بین مسلمانان عمره رمضانیه از عمره تمام ماه‌های دیگه ارج و قرب بیشتری داره... اما شنیدن کی بود مانند دیدن! واقعاً صحنه باشکوهی بود، طواف این همه بنده به دور خانه دوست... دیدن این صحنه کمی غم وداع رو برای آدم سبک‌تر می‌کرد... با موبایلم از چند نما فیلم گرفتم؛ برای من که دیدن چندین باره این صحنه‌ها قند در دلم آب میکنه... امیدوارم شما هم استفاده کنید.(کلیپ اول، کلیپ دوم، کلیپ سوم)

توجه: پیشنهاد می‌کنم توی این کلیپ‌ها رو در گوشی‌تون ببینید که کیفیت پائینش توی ذوق نزنه! در رایانه هم از اونجا که فرمتش 3GP هست احتمالاً نیاز به کدک خواهید داشت.

 

پ.ن.1: توی یک وبلاگ حدیثی از امام زمان(عج) دیدم که شوکه‌ام کرد...متاسفانه منبع نداشت ولی هیچ بعید نیست که درست باشه... «مردم به اندازه آب خوردن ما را نمی خواهند.» ... واقعاً مثل یک پتک هست روی سر آدم... توی این روزها که مهمان خدا هستیم و از همیشه براش عزیزتر خوبه برای آمدنش از ته دل دعا کنیم.

***

پ.ن.2: امروز به همراه روزنامه همشهری ویژه‌نامه بسیار زیبایی راجع به رمضان منتشر شد(کاری هست از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران)... بذارید قسمتی از مقدمه‌اش رو براتون بذارم:« برای هر روز خداوند را به یکی از نام‌هایش نیایش می‌کنیم.شرح آن نام مبارک را توصیف می‌خوانیم.همین طور چند آیه از کتابش قرآن. و برای هر روز عبارتی از امیرمومنان، و مناجاتی کوتاه از زبان روزه‌داران به درگاه او...» به نظرم کار قشنگی اومد و به خاطر همین قصد دارم در هر روز ماه مبارک، مطالب مربوط به همان روز براتون بذارم.

پ.ن.3: دعا وظیفه هر مومن برای برادر ایمانی اوست... پس وظیفه‌تون رو فراموش نکنید!